Partneři

Inkospor

Inkospor je německá značka sportovní výživy určená pro všechny typy sportovců a zdravý životní styl. Výrobky Inkospor vznikají již od roku 1982 ve společnosti Nutrichem, která se věnuje i vývoji a výrobě léků. Jsme předním dodavatelem výrobků sportovní výživy v celé Evropě. Více se dozvíte na našich webových stránkách.

www.inkospor.cz

Galard

Obleky na míru vyrábíme v našich dílnách od prvního zastřihnutí do látky až po poslední steh. Naší vlajkovou lodí jsou obleky šité způsobem bespoke tailoring. Nejvyšší krejčovina v podobě precizního zpracování střihu na míru, to je umění, ve kterém naši krejčí vynikají. Dnes je GALARD již pátým rokem na krejčovském výsluní, a to díky myšlenkám, které poctivost a píle proměnily ve skutečnost.

www.galard.cz

Renocar, a.s.

Společnost Renocar patří k předním autorizovaným prodejcům značek BMW a MINI a poskytovatelům servisu BMW, MINI. Renocar vznikl již 22. září 1990 jako jedna z prvních soukromých firem v tehdejším Československu. Kořeny firmy se však dají vystopovat až do šedesátých let. Renocar se stal v roce 1991 prvním oficiálním dealerem a značkovým servisem BMW u nás.

www.renocar.cz

KLVAŇA – interiér

Specializujeme se zejména na služby bytových projektantů, realizaci kompletních interiérů, rekonstrukce bytových jader a interiérů, výrobu nábytku na zakázku. Nabízené služby můžete využít jednotlivě nebo propojit služby do jednoho uceleného celku. Cílem je plná kontrola nad průběhem zakázky při minimu starostí investora.

www.klvana-interier.cz

Improve Academy

Improve Academy je vzdělávací centrum pořádající trenérské a dietologické kurzy. Mimo tyto rekvalifikační kurzy organizuje i celou řadu workshopů zaměřených na cvičení a zdravou stravu. V naší posilovně probíhá výuka trenérských kurzů.

www.improveacademy.cz

CLUBSPIRE

Důmyslný software pro řízení fitness a dalších sportovních center. Komplexní rezervační systém CLUBSPIRE zajistí efektivní fungování Vašeho podnikání po všech stránkách, ať už se jedná o kontrolu provozu, správu členských účtů či marketing. Seznamte se s originálním řešením, které Vám ušijeme na míru. Bez kompromisů!

www.clubspire.com

FINO - stavební firma

Společnost FINO je stavební firma, která se zaměřuje na stavbu rodinných domů, průmyslových staveb a výrobu betonového zboží a výrobků. Stavební divize společnosti FINO TRADE se specializuje jak na výstavbu rezidenčních nemovitostí středního a vyššího segmentu, tak na výstavbu komerčních nemovitostí. Můžete také navštívit Penzion FINO Club v Modřicích u Brna. Penzion nabízí restauraci s vynikající kuchyní, sportovní vyžití, sauny a mnoho dalšího.

www.finobrno.cz
www.fino-stavebni.cz
www.fino-club.cz

VITAMINÁTOR

K výrobě 100% šťávy používám výhradně ovoce a zeleninu, která pochází z vlastních sadů či od certifikovaných zemědělců. Na pěstování většiny plodů osobně dohlížím a ručím tak za každou kapku šťávy, která se dostane na Váš stůl.

www.vitaminator.cz

BAGETERIE BOULEVARD

Bageterie Boulevard je rychlé občerstvení pro náročné. V dnešním uspěchaném světě nabízíme výjimečný chuťový zážitek, na který nečekáte dlouho a vychutnáte si ho doslova všemi smysly. "Jsme exprès gourmet. Koncept moderních restaurací se stylovou atmosférou, které zákazníka rozmazlují gurmánskými specialitami vytvořenými podle receptur šéfkuchařů. Připravujeme je z čerstvých regionálních surovin, ve čerstvě rozpékaných bagetách a dalších variantách nadýchaného pečiva."

www.bb.cz

CONIFIT cross

Sportovní povrch CONIFIT cross je produktem společnosti INTERTECH PLUS, která na jeho vývoji spolupracovala s odborníky z oborů fitness, bojových umění, CrossFit, apod. Tento povrch se vyznačuje vysokou odolností vůči extrémnímu namáhání při silovém tréninku včetně pádů činek a zároveň poskytuje cvičencům komfortní povrch, který je šetrný ke kloubnímu aparátu.

www.intertechrubber.eu

Farma rodiny Němcovy

ČERSTVÉ potraviny přímo z ČESKÉ farmy. Kamenná prodejna, pojízdná prodejna a e-shop vám nabízí ty nejkvalitnější potraviny od koření, přes mléčné výrobky, zeleninu, ovoce, až po pečivo a masné výrobky. Neváhejte a navštivte nás.

www.farmanemcova.cz

Infinit Maximus

Načerpejte síly v saunovém světe Infinit Maximus. Najdete zde několik druhů saun, včetně parních. Přijďte si prohřát své tělo jak ve vnitřních tak i ve venkovních saunách. Ochladit se můžete sprchou, kbelíkem či v ochlazovacím bazénku a jezírku. Po saunovacím rituálu můžete relaxovat a odpočívat taktéž venku či vevnitř.

www.maximus-resort.cz

Trigger service

Patří mezi nejmodernější střelnice v České republice. Nachází se v centru města Brna s dobrou dostupností pro příjezd autem i MHD. Kromě střelby s nebo bez zbrojního průkazu pravidelně pořádají kurzy a akce pro získání zbrojáku a rozšíření střeleckých dovedností.

www.triggerservice.cz

Fitness Muscle Shop

"Partner všech sportovců"
Již od roku 1997 dováží z celého světa sportovní výživu a fitness potraviny. Všechny jejich výrobky naleznete ve svých oblíbených obchodech, fitcentrech, crossfitových centrech, ale i ve Zdravých výživách a po celém internetu. Jejich hlavní prioritou bylo vždy nabízet něco jiného, než mají všichni ostatní, dělat věci poctivě a po svém, což je baví už bezmála 20 let.

www.fitnessmuscle.eu

GENTLEMEN BROTHERS Barber Shop

LUXUSNÍ PÁNSKÁ HOLIČSTVÍ

"Muži se stříhají v Gentlemen Brothers Barber Shop, vše ostatní je jen kompromis!"

www.gentlemenbrothers.cz

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia je nejmodernější zábavní centrum v České republice, ve kterém si přijdou na své děti i dospělí. Čeká na Vás 20 různých tobogánů a skluzavek. Ti nejmenší se mohou vyřádit v dětských bazénech, pokořit šplhací sítě, nebo si zablbnout na skákadlech, či v dětském koutku. O víkendech jsou pro ně připravené animační programy plné zábavy a soutěží. Na starší a odvážnější jedince tu pak čekají tobogány, které Vám pořádně vypumpují adrenalin.

www.aqualand-moravia.cz

AD Sport

Obchod zabývající se on-line prodejem sportovních potřeb a oblečení s více než devítiletou tradicí na českém a slovenském trhu. Oficiální prodejce značek Nike, Asics, Adidas, Reebok, Under Armour, Puma, New Balance, Select, Joma a dalších. Nabízí širokou škálu zboží zaměřeného na kolektivní i individuální sporty a také volný čas.

www.adsport.cz
www.adsport.sk

FITNESS INSTITUT

Fitness Institut je moderní vzdělávací zařízení zajišťující akreditované kurzy MŠMT v největším moravském městě Brně - Fitness Institut Brno. "„Nová éra vzdělávání.” Tímto heslem se řídíme a vystihuje celé snažení Fitness Institutu. Milujeme moderní trendy, fitness, zdravý životní styl a tuhle báječnou kombinaci vkládáme i do našich aktivit - akreditovaných kurzů MŠMT, poradny výživy, seminářů a praktických workshopů, které pořádáme v Praze a v Brně. To vše s osobním, ale profesionálním přístupem našich lektorů."

www.fitnessinstitut.cz

Běžecký klub Brno

rádi bychom Vám představili našeho nového partnera - Běžecký klub Brno, který pořádá:
- běžecké kurzy od začátečníků až po přípravu na 1/2 maraton (http://bezeckyklubbrno.cz/kurzy-zacatecnici)
- individuální a skupinové lekce - [email protected]
- kurzy SM systému (http://bezeckyklubbrno.cz/kurz-sm-system)
- dětské kurzy (http://bezeckyklubbrno.cz/deti-behacek)

Jestli chcete začít běhat, nebo už běháte a potřebujete se zlepšit, hledáte příjemné prostředí, kamarádský kolektiv a profesionální služby, pak je běžecký klub Brno stvoř pro Vás.

Vital Institut

www.vitalinstitut.cz