BLOG

24.4.2018

Calisthenics je silové cvičení, skládající se z jednoduchých a často rytmických pohybů bez použití dalších pomůcek. Cílem je zvýšení tělesné síly a flexibility, například ohýbáním, skákáním, houpáním, kroucením či kopáním, s využitím pouze vlastní tělesné hmotnosti a gravitace.

V základu se jedná o nejpřirozenější a...

Autor: Veronika Šloufová
6.4.2018

Suplemety jsou v dnešním světě CrossFit a sportu obecně velmi diskutované téma. Málo kdo však ví, z čeho při tak velkém množství produktů vybírat a jak jednotlivé doplňky využít v tréninkovém dni. Pokusili jsme se pro vás vytvořit přehled vhodných suplementů pro běžného CrossFitového sportovce. A protože správný trénink a vhodná suplementace musí být doplněna i vhodnou stravou, můžete se inspirovat jedním dnem na talíři při budování síly na váš například vysněný „Strict Muscle-up“.

...
Autor: Veronika Šloufová
14.3.2018

Co je On Ramp kurz a proč ho musím absolvovat?

On Ramp kurz je ucelený systém základních cviků a technik, který je určen pro všechny začátečníky zajímající se o CrossFit. Kurzem vás provázejí zkušení trenéři, kteří s vámi projdou správnou techniku během 8 základních lekcí. Těšit se můžete na základy vzpírání, lekce gymnastiky, techniku mrtvého tahu či kettlebell...

Autor: Veronika Šloufová
26.2.2018

Dělají to všichni – staří, mladí, kluci, holky… Ale co to vlastně je ten Crossfit, kterého mají v poslední době všichni plnou pusu? Došlo nám, že pokud vás nebere čtení odborných článků v angličtině, je docela těžké najít o tomto sportu nějaké informace. A tak jsme se rozhodli pro vás připravit něco o jeho historii a o tom, co ho dělá jedinečným a proč byste si ho měli zamilovat taky.

Jak to všechno začalo?

CrossFit je fitness...

Autor: Veronika Šloufová
Přihlásit se k odběru BLOG