Partneři

Inkospor

Inkospor je německá značka sportovní výživy určená pro všechny typy sportovců a zdravý životní styl. Výrobky Inkospor vznikají již od roku 1982 ve společnosti Nutrichem, která se věnuje i vývoji a výrobě léků. Jsme předním dodavatelem výrobků sportovní výživy v celé Evropě. Více se dozvíte na našich webových stránkách.

 

www.inkospor.cz

Galard

Obleky na míru vyrábíme v našich dílnách od prvního zastřihnutí do látky až po poslední steh. Naší vlajkovou lodí jsou obleky šité způsobem bespoke tailoring. Nejvyšší krejčovina v podobě precizního zpracování střihu na míru, to je umění, ve kterém naši krejčí vynikají. Dnes je GALARD již pátým rokem na krejčovském výsluní, a to díky myšlenkám, které poctivost a píle proměnily ve skutečnost.

www.galard.cz

 

                                             Renocar, a.s.

      Společnost Renocar patří k předním autorizovaným prodejcům značek BMW a MINI a poskytovatelům servisu BMW, MINI. Renocar vznikl již 22. září 1990 jako jedna z prvních soukromých firem v tehdejším Československu. Kořeny firmy se však dají  vystopovat až do šedesátých let.Renocar se stal v roce 1991 prvním oficiálním dealerem a značkovým servisem BMW u nás.

 

 

 

 

  

 

 www.renocar.cz

 

KLVAŇA – interiér

Specializujeme se zejména na služby bytových projektantů, realizaci kompletních interiérů, rekonstrukce bytových jader a interiérů, výrobu nábytku na zakázku. Nabízené služby můžete využít jednotlivě nebo propojit služby do jednoho uceleného celku. Cílem je plná kontrola nad průběhem zakázky při minimu starostí investora.

www.klvana-interier.cz

 

Improve Academy

Improve Academy je vzdělávací centrum pořádající trenérské a dietologické kurzy. Mimo tyto rekvalifikační kurzy organizuje i celou řadu workshopů zaměřených na cvičení a zdravou stravu. V naší posilovně probíhá výuka trenérských kurzů.

 

www.improveacademy.cz

 

CLUBSPIRE

Důmyslný software pro řízení fitness a dalších sportovních center. Komplexní rezervační systém CLUBSPIRE zajistí efektivní fungování Vašeho podnikání po všech stránkách, ať už se jedná o kontrolu provozu, správu členských účtů či marketing. Seznamte se s originálním řešením, které Vám ušijeme na míru. Bez kompromisů!

VITAMINÁTOR 

K výrobě 100% šťávy používám výhradně ovoce a zeleninu, která pochází z vlastních sadů či od certifikovaných zemědělců. Na pěstování většiny plodů osobně dohlížím a ručím tak za každou kapku šťávy, která se dostane na Váš stůl.

GRIZLY

Původním záměrem byl prodej sportovní výživy kvalitních amerických značek. Jak šel čas a vývoj tak jsme se během roku rozrostli převážně na prodej zdravé výživy a ořechů.

 

 

www.grizly.cz

CONIFIT cross

Sportovní povrch CONIFIT cross je produktem společnosti INTERTECH PLUS, která na jeho vývoji spolupracovala s odborníky z oborů fitness, bojových umění, CrossFit, apod. Tento povrch se vyznačuje vysokou odolností vůči extrémnímu namáhání při silovém tréninku včetně pádů činek a zároveň poskytuje cvičencům komfortní povrch, který je šetrný ke kloubnímu aparátu.

Farma rodiny Němcovy

ČERSTVÉ potraviny přímo z ČESKÉ farmy. Kamenná prodejna, pojízdná prodejna a e-shop vám nabízí ty nejkvalitnější potraviny od koření, přes mléčné výrobky, zeleninu, ovoce, až po pečivo a masné výrobky. Neváhejte a navštivte nás.

Infinit Maximus

Načerpejte síly v saunovém světe Infinit Maximus. Najdete zde několik druhů saun, včetně parních. Přijďte si prohřát své tělo jak ve vnitřních tak i ve venkovních saunách. Ochladit se můžete sprchou, kbelíkem či v ochlazovacím bazénku a jezírku. Po saunovacím rituálu můžete relaxovat a odpočívat taktéž venku či vevnitř.

 

 

Trigger service

Patří mezi nejmodernější střelnice v České republice. Nachází se v centru města Brna s dobrou dostupností pro příjezd autem i MHD. Kromě střelby s nebo bez zbrojního průkazu pravidelně pořádají kurzy a akce pro získání zbrojáku a rozšíření střeleckých dovedností.

 

 

                                                                                                      Fitness Muscle Shop

            "Partner všech sportovců"                        

Již od roku 1997 dováží z celého světa sportovní výživu a fitness potraviny. Všechny jejich výrobky naleznete ve svých oblíbených obchodech, fitcentrech, crossfitových centrech, ale i ve Zdravých výživách a po celém internetu. Jejich hlavní prioritou bylo vždy nabízet něco jiného, než mají všichni ostatní, dělat věci poctivě a po svém, což je baví už bezmála 20 let.

www.fitnessmuscle.eu

Subway

SUBWAY je nejznámější sendvičový řetězec s více než 34.000 lokalitami po celém světě. Značka se stala první volbou pro všechny, kteří hledají rychlé a výživné občerstvení. Od počátku svého vzniku má společnost jasnou vizi, nabízí čerstvé a chutné sendviče připravené přesně podle přání zákazníka.

www.subsandwiches.cz

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia je nejmodernější zábavní centrum v České republice, ve kterém si přijdou na své děti i dospělí. Čeká na Vás 20 různých tobogánů a skluzavek. Ti nejmenší se mohou vyřádit v dětských bazénech, pokořit šplhací sítě, nebo si zablbnout na skákadlech, či v dětském koutku. O víkendech jsou pro ně připravené animační programy plné zábavy a soutěží. Na starší a odvážnější jedince tu pak čekají tobogány, které Vám pořádně vypumpují adrenalin.

 

www.aqualand-moravia.cz

                                                                                                                               AD Sport

 

 

 Obchod zabývající se on-line prodejem sportovních potřeb a oblečení s více než devítiletou tradicí na českém a slovenském trhu. Oficiální prodejce značek Nike, Asics, adidas, Reebok, Under Armour, Puma, New Balance, Select, Joma a dalších.
Nabízí širokou škálu zboží zaměřeného na kolektivní i individuální sporty a také volný čas. www.adsport.cz a www.adsport.sk

  

 

  www.adsport.cz  www.adsport.sk