O nás

.

Mapa centra

CrossFit New Park – Největší oficiální CrossFit box pro funkční cvičení v Brně

Když chceš něco dělat naplno, dělej to pořádně! Proto jsme se dočkali prvního oficiálního CF Boxu už i na Moravě.

Každý si najde své místo na cvičební ploše o rozloze 800 m2. Pro zázemí máme 400 m2, prostorné sprchy, šatnu, masérnu a místo pro posezení po tréninku. Všechny druhy vybavení – klec, vzpěračská stanoviště, pneumatiky, prostor na tahání saní, GHD, slamball, těžké řetězy, místo pro gymnastiku, jógu a mnoho dalšího, posunou Váš trénink zase o kousek dál.

Vytváříme místo, kam se budete rádi vracet. Vytváříme místo, které se stane vaším druhým domovem. Vytváříme místo, kde se setkáte se zajímavými lidmi a najdete nové přátele.

Tréninkem Vás budou provázet vyškolení trenéři (Level1), kteří mají zkušenosti a úspěchy ze závodů jak z domací, tak i ze zahraniční scény.

Proč nás navštívit?

  • krásný nový prostor s rozlohou 1200 m2 téměř v centru Brna
  • vysoce funkční cvičení nabízíme opravdu všem bez rozdílu
  • od dětí, přes ženy až po profesionální sportovce a atlety
  • cvičení vždy pod dohledem profesionálních trenérů
  • vše za skvělé ceny

Co na vás čeká

CrossFit lekce

CrossFit je silově kondiční trénink, který Vás připraví na jakoukoliv fyzickou výzvu. Budete vzpírat, cvičit gymnastiku, běhat veslovat a dělat mnoho dalších sportovních aktivit.

CrossFit Basic

Lekce je určená pro začatečníky, kteří absolvovali On Ramp Kurz. Lekce je podobná Crossfitu, ale zde se více opakují základy a dbá se na techniku.

CrossFit Strenght

Lekce zaměřená pro budování dynamiky a síly potřebné k fyzické zdatnosti CrossFit tréninku.

On Ramp Kurz

Náš kurz je ucelený systém, který Vás provede základními pohyby a cviky, se kterými se v CrossFitu setkáte.

TRX

Cvičení ve speciálním závěsném systému, kde se jako zátěž používá pouze váha vlastního těla.

Cvičení pro ženy

Cvičení pro pevný zadeček, úzký pas a atletickou postavu je tu pro každou ženu, které není jedno, jak vypadá a jak se cítí.

Vzpírání

Lekce zaměřené výhradně na vzpírání a silovou přípravu pro ty, co se nebojí pilování techniky a zdolávání vyšších cílů.

Kettlebel trenink

Cvičení s kettlebells rozvíjí sílu a zároveň vytrvalost, čímž dělá toto nářadí zcela unikátním. Jedná se především o balistické cviky, velice podobné pohybům v mnoha sportovních odvětvích.

Funkční trenink

Cvičení funkčního tréninku zahrnuje cviky pro zdraví, pohyblivost a pružnost, cvičení s vlastní vahou, hrazdou, cvičení s kettlebell, s velkou činkou, cardio/aerobní/anaerobní cvičení, strečink a relaxační cviky.

Kondiční příprava

Kondiční příprava je jedna ze složek tréninku, která se zaměřuje hlavně na rozvoj pohybových schopností sportovce.

Calisthenics

Při kalisthenice jde především o získání absolutní kontroly nad svým tělem – naučit se tedy tělo perfektně ovládat, zvládnout při každém cviku zapojit přesně ty správné svaly a maximálně tak využít jejich potenciál.

HS - Stojky

Praktickou výuka (mobilizace, koordinace, stabilizace ramen) Progresivní tréninkový plán vedoucích k dosažení vybraného cíle a vybudování nezbytné síly a flexibility pro dobrou stojkovou linii a stabilitu.

Kruhový trénink

Vysokointenzivní intvervalové cvičení. Jedná se o komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního a silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu.

Core/Abs trénink

Jedná se o typ tréninku určený pro posílení středu těla. Ve středu těla jsou iniciovány všechny pohyby a nachází se zde těžiště těla. Pevný střed těla podporuje silové schopnosti organismu. Core trénink je vhodný pro všechny věkové kategorie i výkonnosti. Není omezen ani výškou jelikož není potřeba využívat stroje. Toto cvičení je vhodné i jako po-rehabilitační.

Pumping Iron

Lekce zaměřená na procvičení jednotlivých svalových partií, na jejich prokrvení a procítění. Pro dosažení maximální svalové hypertrofie.