Partners

Inkospor

Inkospor is the german brand for sport nutrition for all kinds of athletes and healthy lifestyle. Products of Inkospor date back to 1982 in a companion ship with company Nutrich, which also takes part in development and production of medicaments. We are the leading supplier for sport nutrition in the whole Europe. You can find out more on our website.

www.inkospor.cz

KLVAŇA – interiér

We specialize mostly on services of flat designers, realization of complete interiors, reconstruction of flat cores and interiors and custom furniture manufacturing. The services we offer can be used separately or combine into one complex unit. The goal is the full control over the course of the commission with the minimum concern of the investor.

www.klvana-interier.cz

 

CLUBSPIRE

Inventive software for fitness management and other sport centers. It will effectively ensure the working of your business in all ways. We will make an original solution that fits you. No compromise !

www.clubspire.co

CONIFIT cross

Sporting surface CONFIT cross is a product of company INTERTECH PLUS. For its product company collaborated with experts from the field of fitness, martial arts, Crossfit etc. This surface's properties are high toughness against weight stress during a strength training including impacts from bars and it also provides comfort surface for athletes, which is cautious for joints.

www.intertechrubber.eu

Farma rodiny Němcovy

Fresh food directly from Czech farm. Immovable shop, van shop and e-shop offers you the finest food including spices, milk products, vegetables, fruits, pastry and meat products. Do not hesitate and visit us.

www.farmanemcova.cz

Infinit Maximus

Take up a new strength in the sauna world Infinit Maximus. You can find here several kinds of saunas, including a steam rooms. Come and heat up your body in indoor or outdoor saunas. You can cool off by shower, bucket, cooling pool or lagoon. You can also rest indoor or outdoor after sauna ritual.

Trigger service

Trigger service belongs to latest shooting range in the Czech republic. It can be found in the center of Brno, with good availability for cars or public transport. Apart from shooting with or without gun license, we regularly organize courses for acquiring gun license and expension of your skill.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia je nejmodernější zábavní centrum v České republice, ve kterém si přijdou na své děti i dospělí. Čeká na Vás 20 různých tobogánů a skluzavek. Ti nejmenší se mohou vyřádit v dětských bazénech, pokořit šplhací sítě, nebo si zablbnout na skákadlech, či v dětském koutku. O víkendech jsou pro ně připravené animační programy plné zábavy a soutěží. Na starší a odvážnější jedince tu pak čekají tobogány, které Vám pořádně vypumpují adrenalin.

www.aqualand-moravia.cz

Galard

Obleky na míru vyrábíme v našich dílnách od prvního zastřihnutí do látky až po poslední steh. Naší vlajkovou lodí jsou obleky šité způsobem bespoke tailoring. Nejvyšší krejčovina v podobě precizního zpracování střihu na míru, to je umění, ve kterém naši krejčí vynikají. Dnes je GALARD již pátým rokem na krejčovském výsluní, a to díky myšlenkám, které poctivost a píle proměnily ve skutečnost.

www.galard.cz


                                            

 

Renocar, a.s.

      Společnost Renocar patří k předním autorizovaným prodejcům značek BMW a MINI a poskytovatelům servisu BMW, MINI. Renocar vznikl již 22. září 1990 jako jedna z prvních soukromých firem v tehdejším Československu. Kořeny firmy se však dají  vystopovat až do šedesátých let.Renocar se stal v roce 1991 prvním oficiálním dealerem a značkovým servisem BMW u nás.

 

   www.renocar.cz

Improve Academy

Improve Academy je vzdělávací centrum pořádající trenérské a dietologické kurzy. Mimo tyto rekvalifikační kurzy organizuje i celou řadu workshopů zaměřených na cvičení a zdravou stravu. V naší posilovně probíhá výuka trenérských kurzů.

www.improveacademy.cz

FINO - stavební firma

Společnost FINO je stavební firma, která se zaměřuje na stavbu rodinných domů, průmyslových staveb a výrobu betonového zboží a výrobků. Stavební divize společnosti FINO TRADE se specializuje jak na výstavbu rezidenčních nemovitostí středního a vyššího segmentu, tak na výstavbu komerčních nemovitostí. Můžete také navštívit Penzion FINO Club v Modřicích u Brna. Penzion nabízí restauraci s vynikající kuchyní, sportovní vyžití, sauny a mnoho dalšího.

www.finobrno.cz/
www.fino-stavebni.cz/
www.fino-club.cz/


VITAMINÁTOR

K výrobě 100% šťávy používám výhradně ovoce a zeleninu, která pochází z vlastních sadů či od certifikovaných zemědělců. Na pěstování většiny plodů osobně dohlížím a ručím tak za každou kapku šťávy, která se dostane na Váš stůl.

www.vitaminator.cz

 

 

BAGETERIE BOULEVARD

    

Bageterie Boulevard je rychlé občerstvení pro náročné. V dnešním uspěchaném světě nabízíme výjimečný chuťový zážitek, na který nečekáte dlouho a vychutnáte si ho doslova všemi smysly.

"Jsme exprès gourmet. Koncept moderních restaurací se stylovou atmosférou, které   zákazníka rozmazlují gurmánskými specialitami vytvořenými podle receptur šéfkuchařů. Připravujeme je z čerstvých regionálních surovin, ve čerstvě rozpékaných bagetách a dalších variantách nadýchaného pečiva."

www.bb.cz/

 

                                                                                                      Fitness Muscle Shop

            "Partner všech sportovců"                       

Již od roku 1997 dováží z celého světa sportovní výživu a fitness potraviny. Všechny jejich výrobky naleznete ve svých oblíbených obchodech, fitcentrech, crossfitových centrech, ale i ve Zdravých výživách a po celém internetu. Jejich hlavní prioritou bylo vždy nabízet něco jiného, než mají všichni ostatní, dělat věci poctivě a po svém, což je baví už bezmála 20 let.

www.fitnessmuscle.eu


GENTLEMEN BROTHERS Barber Shop

     LUXUSNÍ PÁNSKÁ HOLIČSTVÍ

"Muži se stříhají v Gentlemen Brothers Barber Shop, vše ostatní je jen kompromis!"

 

 

www.gentlemenbrothers.cz

    FITNESS INSTITUT

 Fitness Institut je moderní vzdělávací zařízení zajišťující akreditované kurzy MŠMT v největším moravském městě Brně - Fitness Institut Brno. "„Nová éra vzdělávání.” Tímto heslem se řídíme a vystihuje celé snažení Fitness Institutu. Milujeme moderní trendy, fitness, zdravý životní styl a tuhle báječnou kombinaci vkládáme i do našich aktivit - akreditovaných kurzů MŠMT, poradny výživy, seminářů a praktických workshopů, které pořádáme v Praze a v Brně. To vše s osobním, ale profesionálním přístupem našich lektorů."

http://www.fitnessinstitut.cz/

AD Sport

Obchod zabývající se on-line prodejem sportovních potřeb a oblečení s více než devítiletou tradicí na českém a slovenském trhu. Oficiální prodejce značek Nike, Asics, adidas, Reebok, Under Armour, Puma, New Balance, Select, Joma a dalších. Nabízí širokou škálu zboží zaměřeného na kolektivní i individuální sporty a také volný čas. www.adsport.cz a www.adsport.sk

  www.adsport.cz  www.adsport.sk

Běžecký klub Brno

rádi bychom Vám představili našeho nového partnera - Běžecký klub Brno, který pořádá:
- běžecké kurzy od začátečníků až po přípravu na 1/2 maraton (http://bezeckyklubbrno.cz/kurzy-zacatecnici/)
- individuální a skupinové lekce - info@bezeckyklubbrno.cz
- kurzy SM systému (http://bezeckyklubbrno.cz/kurz-sm-system/)
- dětské kurzy (http://bezeckyklubbrno.cz/deti-behacek/)

Jestli chcete začít běhat, nebo už běháte a potřebujete se zlepšit, hledáte příjemné prostředí, kamarádský kolektiv a profesionální služby, pak je běžecký klub Brno stvoř pro Vás.